Grupy >> Wu Wu Wu Niusy >> Forum >> Wzorem Borowika zamieszczam temat z zakresu kwestii społecznych
Autor Wypowiedź
Świetny przykład polityki totalnej (Twoje Nowa Państwo nie zapomni o niczym Drogi Polaku!) i kierowania się DOBREM DZIECKA...
(jedną z najważniejszych zasad - dyrektyw sądowych w Kodeksie Rodzinnym i Op. jest kierowanie się dobrem dziecka w rozstrzygnięciach..)

Ograniczono adopcje zagraniczne (wprost powiedziane: - do adopcji zagranicznych dopuszczane są dzieci, których NIKT W POLSCE NIE CHCIAŁ). Odebrano zawiadywanie takimi adopcjami doświadczonemu ośrodkowi Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a ta kwestią mają zajmować się od teraz tylko dwa ośrodki katolickie, w tym jeden nie mający żadnego doświadczenia w tych sprawach.
Podaje się argumenty ministerstwa rodziny:
- Niedobrze by polscy obywatele wyjeżdżali za granicę. Wtedy społeczeństwo się wynaradawia..itd.

W zasadzie nie powinienem czytać gazet, śledzić faktów.
Ech, ale bym przy..w te durne łby

24 stycznia 2017, 21:42:10
"których NIKT W POLSCE NIE CHCIAŁ" (czy to ma znaczyć, że nawet dysfunkcyjna polska pseudo-rodzina jest lepsza niż przyzwoici rodzice za granicą?)
A w Polsce pseudo-rodzin jest bardzo dużo, co jest pokłosiem
ZBRODNICZEJ polityki m.in. durnych pseudo-kapłanów, którzy doradzają np. maltretowanej żonie by dla "dobra" "polskiej rodziny" nie decydowała się jednak na opuszczenie męża itp.

24 stycznia 2017, 21:45:10
jako homoseksualista nie powinieneś wypowiadać się w takich kwestiach. rzucasz na siebie podejrzenie o próbę zorganizowania procederu wywozu dzieci w ramach siatki pedofilskiej. władza powinna się tobie dobrze przyjrzeć. mam nadzieję, że w organach ścigania są wydzielone odpowiednie jednostki, które przeszukują portale społecznościowe i wyłapują takie podejrzane wypowiedzi, jak twoja.

25 stycznia 2017, 10:15:28
Uważaj borowik, bo za rzucanie nieuzasadnionych sugestii oskarżających, szkalowanie zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
Twój brak argumentacji zastępowany wycieczkami osobistymi i rzucanie sugestii przestępczych jest niedopuszczalny.
Co do samej orientacji Marata, jest heteroseksualny i nie wiem dlaczego miałby się nie wypowiadać nawet gdyby był homo. Weź się ogarnij i wyciągnij wnioski ze swojej głupoty jakiej się niekiedy dopuszczasz, słoneczko ty czarne nasze.

25 stycznia 2017, 11:44:32
Masz argumenty to zastosuj, a nie jak burak wyskakujesz z homo, siatką przestępczą i innymi idiotyzmami. Marat może nie ma racji, może ma.
Podaj swoje racje, uzasadnij.

25 stycznia 2017, 11:50:18
w swojej wypowiedzi dwukrotnie złamałeś art 216 KK. jeśli już ostrzegasz innych przed pociągnięciem do odpowiedzialności karnej, wypadałoby, w zgodzie z przyzwoitością i zdrowym rozsądkiem, czynić to w taki sposób, by samemu nie narażać się na podobną uciążliwość. człowiek który bulwersuje się rzekomym łamaniem prawa innej osoby i jednocześnie sam dwukrotnie to prawo łamie, zalatuje hipokryzją, pieniactwem i ujmując rzecz eufemistycznie, znikomym stopniem rozgarnięcia. rada na przyszłość - zanim zdecydujesz opublikować się swoją opinię na forum, przeczytaj tekst dwukrotnie i przemyśl powoli.

25 stycznia 2017, 12:10:48
twierdzisz, że oskarżam, szkaluje Marata jakoby był homoseksualistą, dziwne stwierdzenie u osoby o skrajnie lewicowych poglądach. od kiedy to lewacy uważają homoseksualizm za coś szkalującego?
Marat przyznał się sam jakiś czas temu, że jest pedziem, w chwili słabości, w związku z boleściami jakie nim targały. opisywał dolegliwość, jakiej się nabawił w wyniku uprawiania sodomii. narzekał na rozrost prostaty.

25 stycznia 2017, 12:17:05
swoją drogą dopiero od niedawna zrozumiałem, jak Marat musi cierpieć. miałem ostatnio kolkę nerkową i jeśli ból jaki odczuwa Marat w efekcie patologii której się dopuszcza jest choćby w połowie tak intensywny jak przy kamicy nerkowej, to bardzo mu współczuje.

25 stycznia 2017, 12:21:12
jeśli zadeklarowany homoseksualista wypowiada się autorytarnie na temat przepisów dotyczących adopcji, ba żąda ich liberalizacji, musi włączyć się lampka ostrzegawcza.
zbyt dużo w ostatnich latach było afer, w których przyszli tatusiowie okazywali się pedofilami.

25 stycznia 2017, 12:29:16
Kto ci powiedział, że mam jakieś poglądy skrajnie lewicowe? Sam sobie opowiadasz zmyślone historie. Bawisz się w nacjonalizmy czy inne izmy to tworzysz jakieś chore pryzmaty i klasyfikujesz wg jakichś idiotycznych narzędzi.
Szkalowanie zresztą nie dotyczy nazywania kogoś homo. Ty insynuujesz, że ktoś jest przestępcą albo współwinny przestępstwa. Rozumiem prowokacje ale takie insynuacje jakie stosujesz są obrzydliwe.

25 stycznia 2017, 13:48:03
jako homoseksualista nie powinieneś wypowiadać się w takich kwestiach.
?????????????????????????????????? to jest szczyt

chciałam uprzejmie się przyznać, że też jestem homoseksualistką, na ochotnika
a Mateusza znam nie tylko z Liternetu, i nie jest...

25 stycznia 2017, 20:02:03
Co do samej dyskusji, nie znam statystyk, ale pewnie adopcje zagraniczne nie są tak częste, i coś mi świta, że bardzo często dotyczą dzieci chorych - co wiąże się z tak trywialnym faktem, jak choćby możliwości finansowe, i dojście do nowoczesnych metod leczenia. np. więc głos Marata w takim kontekście pewnie ma dużą wartość.

25 stycznia 2017, 20:07:45
opieram się na informacjach przekazanych przez Marata na forum. w tym wątku w sposób dość oczywisty określił swoją orientację seksualną.

http://liternet.pl/grupa/wu-wu-wu-niusy/forum/3008

tego oczywistego wniosku później w żaden sposób nie dementował.

25 stycznia 2017, 20:22:34
zezwolenie na swobodne adoptowanie dzieci przez mieszkańców państw bogatszych, czyli zachodnich, bo rozumiem, że Marat nie nawołuje do przysposobiania polskich dzieci przez obywateli Bangladeszu, czy Sri Lanki musi wzbudzać szczególny niepokój w związku z często wybuchającymi skandalami pedofilskimi na zachodzie.
(sprawa Marca Dutroux, adopcja Marka Newtona i Petera Truonga, afera wokół Jimiego Savila, siatka pedofilska w Rotherham, Pizzagate, można tak wymieniać bez końca)

25 stycznia 2017, 20:34:59
dlatego uważam, że osoby o homoseksualnej orientacji seksualnej nie powinny zabierać głosu w sprawie postulatów dotyczących adopcji dzieci. jak różne przypadki pokazują, nierzadko było to przykrywką, dla zorganizowanej przestępczości.

25 stycznia 2017, 20:40:59
nie chce mi się czytać tego wątku, w którym Marat rzekomo ,,przyznaje'' się do bycia homoseksualistą, tym bardziej, że tak się inni też ,,przyznali'' i trudno to traktować poważnie, czy dosłownie. :)

25 stycznia 2017, 21:06:04
tam * w wątku

25 stycznia 2017, 21:07:17
Nikt prócz borowika nie potraktował tego "homo" Marata poważnie. Normalnie każdy wyczuwa ironie, sarkazmy, wymowne przemilczenia, ale są wyjątki. Te wyjątki nie są lubiane najczęściej.
Nie wiem co odpowiedzieć na te adopcje i siatki pedofilskie na zachodzie. Tak jakby w kraju brakowało pedofilii, znęcania się nad dziećmi, nawet bardzo małymi, rodzin patologicznych, fanatyków, betonu intelektualnego i emocjonalnych kalek. Cały przekrój patolstwa jest i proszę sobie wyobrazić, że mają prawa wyborcze. Niesamowite, co?

26 stycznia 2017, 01:40:27
chory na mózg borowik, zapomniał o żonie. mam znaleźć link, jak mi opowiadał o niej. chorzy liternet, chorzy ludzie!

26 stycznia 2017, 07:00:42
Ludwig, ty żyjesz w jakiejś iluzji. to nic złego, gorzej, że chcesz zmusić innych do zaakceptowania tej iluzji. nawet nie ma sensu z tobą dyskutować, bo i tak na koniec okaże się, że to co najgorsze ma miejsce w kraju, a za wszystkim stoi kościół.

Valerio, z tobą nieco trudniej. jak się ostatnio okazało poziomem umysłowym nie przekroczyłaś etapu trzynastolatka. nie wiadomo, jak cię traktować. chyba jak niedorozwiniętą.

26 stycznia 2017, 09:41:39
swoją drogowe liternetowe homo-lobby wyjątkowo dziś agresywne.
czyżby szykował się lincz?

26 stycznia 2017, 10:12:51
*swoją drogą

26 stycznia 2017, 10:13:07
Nie rozmawiam z łóżkowym fajtłapa, który nie potrafi z kobieta, a znalazł sobie takiego samego fajtłapa i myśli, ze złapał byka za rogi:)

26 stycznia 2017, 23:33:32
Kulą w płot borowik, bo tak się składa, że nie jestem żadnym antyklerykałem i nie winię Kościoła za zło tego świata. Jeśli krytykuję to w kontekście, w konkretnym odniesieniu do zdarzeń. Dla mnie religia to bełkot ale nie neguję ludzi tylko za to, że w coś wierzą czy chodzą do kościoła. Nic nie poradzę, że niektórzy rozum zostawili jako ofiarę na ołtarzu dla Ślepego Boga. Na szczęście są jeszcze tacy chrześcijanie, którzy nie mieszają Boga do polityki, a już na pewno nie mieszają go w ideologiczne racje wszelkiej maści. Jezus nie nosił karabinu, nie był gejem, nie był nacjonalistą, nie był komunistą. Nie to jest jego misją. Był Bogiem. Po jaką cholerę miałby się mieszać w jakieś ludzkie konteksty ideowe skoro jest Bogiem sprawiedliwym i widzi co w sercu a nie na ustach? Dał wolną wolę? Szczere "kurwa mać" lepsze niż "proszę bardzo" od jakiegoś chuja błogosławionego ustami wariatów. Gdzie jest logika, gdzie rozumowanie tak wielu ludzi wierzących? Jakaż bezczelność i duma ich, jaka buta i zacietrzewienie, jakaż niechęć do zdobywania wiedzy, jaka zapyziałość, jakaż "nieomylność" w wydawaniu wyroków, jakież sumienie wybiórcze, jakież diagnozy "święte", jakiż brak szacunku do człowieka. Chrześcijan jest tylu na świecie ilu było na samym początku.

27 stycznia 2017, 00:56:07
Valerka, o czym ty...?

27 stycznia 2017, 00:57:14
27 stycznia 2017, 09:51:56
w szkole podstawowej jeden z uczniów przewodniczył Związkowi Socjalistycznej Młodzieży Polskiej. jakież było moje zdziwienie, gdy któregoś mroźnego popołudnia, otworzywszy drzwi, zobaczyłem go w grupie kolędników, obchodzącej domostwa. miał jednak w sobie resztki przyzwoitości, bo robił za Heroda. ty, Ludwik, też przebierasz się w fatałaszki, udajesz jednak bożego baranka. miej odwagę. broń otwarcie swych radykalnych, lewackich przekonań. weź przykład z Marata, dumnego pędzla, który idzie przez z życie z podniesioną głową. nie chowaj się za, świeżo co wystruganym, pastorałem.

Valerio, ciekawe skąd czerpiesz wiedzę na temat mojego życia seksualnego.
myśmy chyba nigdy nie ....
owszem, bywam pijany, ale nie aż tak bardzo.

27 stycznia 2017, 11:15:33
Więc to traumatyczne doświadczenia z czerwoną młodzieżą tak cię pokiereszowały, że rozum straciłeś? To musiało być straszne zobaczyć młodego socjalistę jako kolędnika. Może on kultywował tradycję dawnych PPS-owców. Znakomita ich większość była pobożna podobno.
To prawda panie ekspercie od lewaków?

27 stycznia 2017, 11:59:38
nie analizuję duchowości wymierającego, komunistycznego betonu. nie ma na to czasu. zbyt zajmujące jest obserwowanie zdziczenia intelektualno- obyczajowego młodego narybku, czerwonej, fanatycznej młodzieży.

27 stycznia 2017, 16:52:03
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się