Grupy >> Wu Wu Wu Niusy >> Forum >> Jebcie się w dupę.
Autor Wypowiedź
.

06 listopada 2016, 21:33:29
Ja się codziennie jebie w dupę !

06 listopada 2016, 21:47:18
Nie znam się dobrze na Kościele, ale czy nie jest przypadkiem tak, że seks analny to grzech? Na wszelki wypadek nie róbcie tego, gdyż możecie pójść do piekła.

07 listopada 2016, 17:16:30
_____________¶¶¶__________¶¶¶
____________¶¶¶¶¶________¶¶¶¶¶
____________¶¶¶¶¶_______¶¶¶¶¶¶¶
____________¶¶¶¶¶_______¶¶¶¶¶¶¶__________¶¶¶
_____________¶¶¶________¶¶¶¶¶¶¶_________¶¶¶¶¶
_________________________¶¶¶¶¶__________¶¶¶¶¶
__________________________¶¶¶___________¶¶¶¶¶
_________________________________________¶¶¶
_____¶¶¶
____¶¶¶¶¶_________________¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶________________¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶________________¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶________________¶¶¶¶¶¶¶¶¶
____¶¶¶¶¶____¶¶¶_________¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_____¶¶¶____¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
____________¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶
____________¶¶¶¶¶__¶¶_____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶
_____________¶¶¶_¶¶__________¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶
________________¶__¶¶__________¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶
_______________¶___¶¶¶__________¶¶¶¶¶__¶¶¶
______________¶____¶¶¶¶__________¶¶¶¶¶
______________¶____¶¶¶¶¶_____¶____¶¶¶¶
___¶¶¶_______¶_____¶¶¶¶¶¶___¶¶¶____¶¶____¶¶¶
__¶¶¶¶¶______¶_____¶¶¶¶¶¶___¶_¶_____¶___¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶_____¶_______¶¶¶¶¶___¶¶¶_____¶__¶¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶¶_____¶________¶¶¶____________¶__¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶______¶_______________________¶__¶¶¶¶¶¶¶
____________¶___¶¶__________________¶___¶¶¶¶¶
____________¶_____¶¶________________¶____¶¶¶
____________¶_______¶¶¶¶¶¶__________¶
_____________¶_____________________¶
_________¶¶___¶___________________¶___¶¶
______¶¶¶__¶__¶___________________¶__¶__¶¶¶
_____¶_____¶___¶_________________¶___¶_____¶
_____¶______¶___¶_______________¶___¶______¶
_____¶_______¶¶¶¶¶¶___________¶¶¶_¶¶_______¶
______¶________¶___¶¶_______¶¶¶_¶¶________¶
_______¶_______¶___¶_¶¶¶¶¶¶¶__¶_¶________¶
________¶______¶____¶________¶¶_¶_______¶
_________¶¶____¶_____¶¶_____¶__¶¶_____¶¶
___________¶____¶______¶¶¶¶¶¶___¶____¶
____________¶____¶__________¶___¶¶__¶
___________¶______¶¶________¶___¶_¶__¶____¶¶¶
__¶¶¶______¶________¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶__¶_¶___¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶____¶_________________¶¶¶¶¶___¶_¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶___¶_________________¶________¶¶__¶¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶___¶_________________¶________¶¶___¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶___¶_________________¶_______¶_¶
_¶¶¶¶¶____¶_________________¶______¶__¶
__¶¶¶_____¶_________________¶_____¶¶__¶
__________¶______¶¶¶________¶_____¶___¶
___________¶____¶¶¶¶¶_______¶_____¶___¶
___________¶____¶¶¶¶¶_______¶_____¶__¶
____________¶___¶¶¶¶¶________¶¶¶¶¶___¶
____________¶____¶¶¶________________¶
______________¶___________________¶
_______________¶_________________¶
________________¶¶_____________¶¶
__________________¶¶¶_______¶¶¶
_____________________¶¶¶¶¶¶¶

08 listopada 2016, 07:15:33
Coco, Ty to umiesz podjarać ;-)

08 listopada 2016, 11:00:46
Biedny Kamil. Mam nadzieję, że ktoś mu pomoże...

08 listopada 2016, 11:01:21
sprecyzuj na wstępie dla porządku.

czy penetracja odbywa się w ramach samogwałtu, czy przy aktywnym udziale partnera lub partnerki?
czy przed stymulacją odbytu stosujesz lewatywę?

08 listopada 2016, 13:48:47
Ja tam jestem już znudzony orgazmani analnymi.
Prostata mi spuchła.

A Tobie Kamil? Bo Ty się powtarzasz jak srajtaśma

08 listopada 2016, 14:04:03
a więc to wątek dla pedałów.
mnie interesuje odpowiedź "stukniętej".

08 listopada 2016, 14:13:39
Serduszko:

Przecie grzech

Kosmicie tego nie lubią

Nie czytałes o Sodomie (grzech sodomski to anal, no chyba że z Romkiem Polańskim :D)
i Gomorze?
http://marat-dakunin.liternet.pl/tekst/oko-zony-lota

08 listopada 2016, 14:14:44
08 listopada 2016, 14:15:24
borowik: Tak, ale nie dla Prawdziwych Polaków Dupowłazów i Dupojebców.
Nawet Bielika by wydymali tacy

08 listopada 2016, 14:16:13
z Romkiem to się nazywa: kamerujemy od tyłu

08 listopada 2016, 14:17:41
borowik: Jak planujesz zgłoszenie do Prokuratury,
to Cię powiadam, że charakter tego wątku (jego tytuł) i w nim wypowiedzi,
kształtują jego kontekst w ten sposób, że żadna z wypowiedzi tutaj nie może zostać poddana ściganiu z jakiegokolwiek tytułu, gdyż należą do czystego purenonsensu, zapoczątkowanego przez założyciela wątku.

To tyle by było, może Ci to wytłumaczy, że tutaj pedałów nie ma, a jeśli już, to może i, ale homoseksualiści, i ciul Ci do tego, bo to ich prywatna sprawa, skoro o tym nie piszą, a naciągać sobie anusa jeszcze nie zabroniono
Nawet słyszałem, że w niektórych kręgach jest to praktykowane na Przełożonych by awansować

08 listopada 2016, 15:35:07
twierdziłeś wcześniej, że znudził ci się orgazm prostatowy, jednoznacznie określając swoje preferencje. był to ciekawy przykład "coming out"- u. uznałem jednak, że ta nowinka wzbudzić mogła tylko u mnie zdziwienie, czy niedowierzanie. analizując twoje dotychczasowe zachowanie na portalu, wydaje się oczywiste, że jesteś ciotą. przyznam uczciwie, że niewiedzę na temat twojej orientacji zrzuciłem na karb braku obeznania w takich kwestiach i talentu w w wyczuwaniu niuansów natury emocjonalnej, do których się przyznaję. innymi słowy poznałem tak zwaną tajemnicę Poliszynela.

teraz zaś starasz się się ukryć pod maską purenonsensu. zdecyduj się więc. albo chcesz, żeby wszyscy wiedzieli, że jesteś ciotą, albo chcesz, żebyśmy udawali, że nikt o tym nic, nie wie.

08 listopada 2016, 16:13:53
ten bałwanek jest uroczy;)

08 listopada 2016, 17:56:16
Valerio,
Ty te jesteś urocza.
:)

08 listopada 2016, 19:16:16
ONR, co cię obchodzi czyjś stosunek?
To jest jakieś niezdrowe dociekanie.
Brewiński, ty radzisz, czy rozkazujesz?

09 listopada 2016, 00:10:38
obchodzi, gdyż leży w zakresie zainteresowania psychologią, a ściślej tej jej wycinkiem, która zajmuje się wpływem czynników zakłócających na proces decyzyjny i kształtowanie się światopoglądu. niestandardowa orientacja seksualna i związany z tym wewnętrzny niepokój oraz zaburzenie własnej samooceny może uaktywnić klasyczny mechanizm obronny, zwany racjonalizacją, poprzez poszukiwanie społecznego dowodu słuszności. może też w skrajnych wypadkach rozbudzić agresję i nietolerancję względem zjawisk nie dostarczających takiego dowodu, czy nawet wręcz przeciwnie podważających jego słuszność.
omawiany obiekt zdaje się potwierdzać tę badawczą hipotezę.

09 listopada 2016, 10:49:22
Ludwig, mnie obchodzi. Bo takie osoby częściej chorują i mogą zarażać. I odnośnie grzechu: zauważ, że Biblii w Starym Testamencie jest bardzo dużo nt. unikania zarażenia się trądem. Jest tam wiele szczegółowych wskazówek: co zrobić po dotknięciu trędowatego, co z ubraniami, po ilu dniach, jak grupy trędowatych powinny być odizolowane od zdrowych itp. Zatem troska o zdrowie społeczności jest sprowadzona do wymogu moralnego. Stąd mamy aspekt grzechu.

09 listopada 2016, 10:53:08
Uwielbiam patrzeć, gdy kobieta kocha kobietę. To takie piękne. Seks mężczyzny z mężczyzną jest dla mnie nieestetyczny. Nie jestem w stanie przekonać się do widoku kopulujących samców (wydają mi się wówczas brzydcy, zaburzają moje poczucie piękna). Jednocześnie nic do nich nie mam. Na pewno nie chciałbym skrzywdzić kogoś z tego powodu, że jest gejem. Nic czuję do nich żadnej odrazy, niechęci, czy złości. Jedynie nie podoba mi się taki widok. Ostatnio mój dobry kumpel przyznał się po pijaku, że (chyba) podobają mu się faceci. Ostatecznie nie jest pewny. Najprawdopodobniej jest biseksualny. I co? Nic. Nadal zbijamy pionę i gadamy o czym gadaliśmy. Nie mam nic do osób homoseksualnych. Po prostu tacy są. Na świecie musi być różnie. Tak ma być. Kto z odmiennej orientacji seksualnej czyni chorobę, temu falanga w punkt centralny, gdzie kończą się plecy. To chyba tyle. Wiadomo, że większość artystów to ludzie homoseksualni. Bądźmy szczerzy, bądźmy. Czy już mówiłem, że uwielbiam patrzeć, gdy kobieta kocha kobietę? Buziaczki.

09 listopada 2016, 18:24:32
Pewnie wszyscy kojarzymy ten numer, ale może nie wszyscy widzieli teledysk.

Hej Ty z falangą! Zapraszam Cię do tanga: https://www.youtube.com/watch?v=MYSVMgRr6pw

09 listopada 2016, 18:32:17
A co Ty Piotrek w trojkącie ?:)

09 listopada 2016, 21:35:08
Ja wolę prawdziwą przyjaźń między kobietami. Kiedy się wspierają, plotkują, wymieniają doświadczenia. Dzielą emocjami i szczęściem. To jest istotą kobiecości. Seks to jednak egoizm. Egoizm lesbijki, egoizm oglądających to mężczyzn. Miłość jest dawaniem, a nie braniem.

09 listopada 2016, 21:37:00
Berele, zgadzam się z Tobą, Piotrek chrzani trzy po trzy, bez konsekwencji.

09 listopada 2016, 22:11:41
zapraszasz do tanga. jak należy to rozumieć? zakładam, że nie masz na myśli chęci wspólnego pokręcenia się po parkiecie, bo raz, że jest to fizycznie niemożliwe, dwa oczywistym jest, że nie przyjąłbym takiej propozycji. w slangu zwrot o zaproszeniu do tanga bywa rozumiany jako próbę nakłonienia innej osoby do bójki. I tu, dam ci radę. jeśli chcesz się bić, lej w mordę od razu. nie zwlekaj poprzez artykulację swojego zamiaru, bo to jest świadectwem braku odwagi i odsłania rzeczywiste dążenie do uniknięcia konfrontacji. oczywiście bić się też nie będziemy, bo przecież to tylko internet. zapraszasz mnie zatem, do pojedynku na „argumenty”. mamy się więc zatem przerzucać błyskotliwymi uszczypliwościami sowicie upstrzonymi inwektywami i wulgarnością. już zresztą zdążyłeś obrazić mnie w swoim wpisie, odnosząc się do awataru, którym się posługuję. otóż, wyobraź sobie, że nie zamierzam odpowiadać chamstwem na chamstwo i tym bardziej brnąć w dalszą dyskusję. ten wpis jest jedyną odpowiedzią na twoją zaczepkę, no chyba, że uda ci się później uniknąć grubiaństwa, w co wątpię. puściłeś muzyczkę, ślicznie. rozumiem, że ma cię rozgrzewać do boju niczym surma. czy może tekst piosenki ma potwierdzać logikę twojego wywodu? bo jakiś sprytny muzyk podpiął się pod promowany przez establishment marksizm kulturowy zwany politpoprawnością. jeszcze wymień wszystkich celebrytów, którzy wpisują się w ten nurt na całym świecie. na ostatnim wiecu przed wyborami w Stanach kandydatkę demokratów zapowiedziała i poparła Lady Gaga. jakoś nie przekonało to Amerykanów.
homoseksualizm został wykreślony z listy chorób w wyniku nacisku lobby gejowskiego niedawno, bo w 1991 roku. uznanie homoseksualizmu za chorobę nie byłoby więc niczym nowym. homoseksualizm jest patologią, co najmniej w tym zakresie w jakim słowo patologia jest rozumiane jako nieprawidłowość natury ogólnej. głównym celem stosunku seksualnego jest prokreacja. równie istotnym elementem jest wytworzenie więzi między partnerami. sodomia nie prowadzi do prokreacji. badania naukowe, a także zwykła obserwacja dowodzą że związki homoseksualne nie trwają zbyt długo. nie wytwarza się zatem charakterystyczna dla par heteroseksualnych bliska relacja. w tym więc zakresie homoseksualizm dowodzi swojej nieprawidłowości. ale mniejsza o to. jak dwóch dorosłych facetów chce się ze sobą zabawić i oboje podejmują niewymuszoną, swobodną decyzję, to spoko, niech to robią, gdzieś w zaciszu, bez rozgłosu. problem pojawia się, gdy z zaburzenia orientacji seksualnej czyni się ideologię, którą próbuje się narzucić innym.
mnie intryguję, czemu dałem wyraz poprzednim wpisem, wpływ jaki homoseksualizm ma na kształtowanie się światopoglądu i sposób w jaki jest to wykorzystywane przez wszelkiej maści propagandystów i manipulatorów. jestem w trakcie lektury książki Roberta Cialdiniego. „Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka”. autor opisał ciekawy przykład sekty religijnej, której członkowie oczekiwali kataklizmu i ocalenia, które miało nadejść tylko dla nich. gdy w określonym terminie nie nastąpił żaden kataklizm, a tym bardziej żadne ocalenie, członkowie sekty nie tylko nie rozwiązali wspólnoty, lecz poczuli bardzo silną potrzebę misyjną i zaczęli nawracać innych. jak to wyjaśnia psychologia? otóż wyznawcy przeżyli szok, nie potrafili przyznać się do porażki i śmieszności. szukali potwierdzenia swej wiary w drodze tak zwanego społecznego dowodu słuszności, który w wielkim skrócie polega na tym, że człowiek ma naturalną skłonność zgadzać się z opinią większości. członkowie sekty poprzez przekonanie do własnej wiary znacznej części społeczeństwa próbowali zwalczyć ogromny dyskomfort, jaki pojawił się po niespełnionym proroctwie.
omawiany tu obiekt obserwacji wykazuje podobną skłonność. gdzieś głęboko w podświadomości wie, że stosunki sodomiczne, którym się oddaje są nieprawidłowe. nawet jego własne ciało wysyła sygnały ostrzegawcze (rozrost prostaty). to wywołuje silny dyskomfort, dysonans poznawczy a w efekcie także relatywizm moralny. frustracja objawia się choćby w ten sposób, że w trakcie swych wypowiedzi, zdążył dwukrotnie popełnić przestępstwo. złamał arykuły 137 i 216 Kodeksu Karnego. ten mechanizm poszukiwania usprawiedliwienia dla własnego występku powoduje, że obiekt przyjmuje z wdzięcznością wszelkie słowa zapewniające o jego rzekomej normalności. obiekt uwielbia te środki masowego przekazu, które podtrzymują takie przekonanie, dostarczają argumentów na rzecz utrzymania psychicznej równowagi. jednocześnie z ogromną nienawiścią wypowiada się na temat zjawisk, pojęć, światopoglądów, które bezlitośnie obdzierają go z wykształtowanej iluzji.
to dotyczy wszystkich, tych którzy zaangażowali się pośrednio, czy bezpośrednio w hasła głoszone przez ruch LGBT. establishment wykorzystuje ten mechanizm w celu przejęcia takich jednostek. Ruch LGBT stał się swoistą forpocztą marksizmu kulturowego. seksualność, jako szczególnie kontrowersyjna kwestia wywołuje konflikt między homoseksualistami i tymi heteroseksualnymi, którzy również dali się porwać propagandzie z jednej strony, a tradycjonalistami z drugiej. establishment piecze więc dwie pieczenie w jednym ogniu. z jednej strony zdobywa oddanych fanatyków, z drugiej dzieli społeczności zgodnie z zasadą „divide et impera”. fanatyzm aktywistów i sympatyków LGBT ujawnia się choćby w ten w sposób, że są oni gotowi popierać islamizację, tylko z tego względu, że manipulatorzy tak nakazują, mimo że Islam jest jeszcze bardziej nieprzychylny homoseksualizmowi niż doktryna chrześcijańska. jednak dla establishmentu istotniejszym jest likwidacja chrześcijańskiej moralności niż rzeczywista walka o dobrostan homoseksualistów. ukierunkowane marionetki nie są już jednak w stanie dostrzec tej ewidentnej sprzeczności. no ale, to już temat na inną analizę

10 listopada 2016, 00:05:02
dajesz, borowik :)

10 listopada 2016, 10:39:29
Polsce niepotrzebna będzie sroga zima. Jest tylu bezdomnych i schorowanych ludzi. A co dla nas, którym nie brak dachu nad głową i ciepłej wody? Przecież możemy odwiedzić najbliższą bibliotekę i wypożyczyć Tango Mrożka, by wiedzieć o czym mowa. Dobrze jest obczaić co w trawie piszczy, dlatego polecam w bletce spalić suszone liście słodkiej mięty, by skumać skąd się wzięło nasze, polskie powiedzenie "czuć miętę". Każdy głupi potrafi tworzyć podziały. Nigdy nie brak tych, którzy podjudzają do sporów. Gdzie dwóch się bije, tam jakiś chuj zawsze skorzysta.

A Ty kompulsywny grzybiarzu z mieczem, proszę pisz do mnie zwięźlej, bo nie mam aż tyle czasu na Twój dwuwartościowy, jednopoziomowy, zaprogramowany światopogląd nacjonalisty. Skoro czytasz Wywieranie Wpływu na Ludzi, zastanów się jaki wpływ na Ciebie ma ta książka. Takie ćwiczenie. Pamiętaj, że co byś nie napisał, i tak w każdej sekundzie ktoś, kogoś będzie w dupę jebał. Nie masz na to wpływu. Zapraszam do Tanga.

https://www.youtube.com/watch?v=UkIoksThu6Y

10 listopada 2016, 16:58:32
borowik, te mechanizmy z książki Cialdiniego (książka podręcznikowa, zaraz obok Zimbardo i jego teorii dla studentów pierwszego roku socjologi, pedagogiki i psychologii) mógłbyś z powodzeniem zastosować do samego siebie.
Ale mniejsza z tym.
Jeśli mowa o homo, ładzie cywizlizacyjnym i wartościach, to raczej problemem jest nie sama orientacja seksualna tylko nie zachowywanie pewnych zasad zawartych w wartościach, które to mają za zadanie chronić porządek psychiczny społeczeństwa i utrzymywać we względnym porozumieniu. Czyli problemem jest raczej rozwiązłość, nieumiarkowanie, brak silnego charakteru w dotrzymaniu wierności, w końcu brak empatii, tylko prawa, żadnych obowiązków, żadnej odpowiedzialności za drugiego człowieka, egoizm.

15 listopada 2016, 18:34:16
jebcie się, może to was wyzwoli

15 listopada 2016, 23:14:49
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się