Grupy >> Wolność Słowa >> Forum >> Perpetum zlodzieje
Autor Wypowiedź
Gdzie książka Romka ? i te 3 tysie costa przytulili ?

10 czerwca 2016, 22:36:45
Garściu opisz sytuację bardziej przejrzyście, bo nie wiem kto ten złodziej , coś kojarzę ale jak przez mgłę , że ktoś miał wydać książkę Knapa, czy to Małgorzata Kohler maczała w tym palce ?

11 czerwca 2016, 20:31:54
frajernia, to jedyne określenie, jakie przychodzi mi na myśl, gdy na was patrzę i czytam wasze żebracze utyskiwania. uczcie się od pani Małgorzaty. miała pomysł, jak powiększyć swój stan posiadania. a wy, co rusz, błagacie ją, by się wytłumaczyła ze swoich decyzji. pamiętam te dawne czasy, żadnej złotówki nie przekazałem na wszelakie niby-fundacje powołane dla Romana. nie ma czym się chwalić, ale w owym czasie wolałem napić się w oberży, go wspominając, niż przelewać pieniądze na jakiekolwiek wskazane konta bankowe.
innymi słowy, pani Małgorzata pobiła was podwójnie. przede wszystkim miała większy talent i wyczucie literackie. po drugie, wyjebała was na hajc, pokazując ostatecznie, jak niewiele sobą reprezentujecie.

11 czerwca 2016, 21:15:33
Po co zakładasz kolejny wątek? Czy chcesz się odciąć od tego co zostało napisane? Nie spamuj

http://liternet.pl/grupa/wolnosc-slowa/forum/2892-chetnie-kupie-ksiazke-romana-knapa-gdzie-i-kiedy-bedzie

11 czerwca 2016, 21:39:50
nie jestem zainteresowana książką romka, ale jak chcesz garściu, to ci prześlę te 3 tysiące na konto, żebyś nie uwłaczał czyjejś godności i nie myślał, że w życiu, nawet po śmierci, ważne są, tylko pieniądze

11 czerwca 2016, 22:26:49
aleś ty głupi, borowik, u hu hu, gdyby twoją płaską rzeźbą można było obsiać pola, to byłby wieczny urodzaj

11 czerwca 2016, 22:31:08
śliczna panienko. umówisz się ze mną na kolację w jakiejś modnej, eleganckiej restauracji?
(ty płacisz)

12 czerwca 2016, 08:11:44
nie

12 czerwca 2016, 23:02:00
laluniu tu nie chodzi o pieniądze ale o fakt - a te 3 tysie co mi sobie chcesz przesłać przeznacz na dobre cele ambitniejsze niż okradanie z marzeń umarłego.

13 czerwca 2016, 11:51:41
Ze społecznego podglądu doskonale wszyscy przecież znamy, że zaczyna się od niewinnych kilkudziesięciu tysięcy, a potem następuje lawinowe ogryzanie gnatów po nekropoliach i dołach trumiennych z nieświeżym oddechem, wybebeszanie gajerów czy sukien zdartych skrycie po ciemku i ich dalszej odsprzedaży w secondhandach. Bezwstydna zachłanność bez hamulca lub refleksji w roztrzęsionych kolumbrycznie z zygzakiem zgrabiałych pazurach kulfona, bo przecież nie owieczki we dupę!

13 czerwca 2016, 23:38:38
.

17 czerwca 2016, 11:22:37
źle się dzieje

17 czerwca 2016, 20:00:25
To już lepiej było wydać te 3 tysie na eksperyment satanistyczny. Np. przekupić kustosza w Auschwitz, żeby otworzył jedną z gablot i pozwolił na wyuzdany seks wśród protez nóg i rąk. Kustosz pewnie tak mało zarabia, żeby się zgodził.
Mam nadzieję, że już nie będziecie wracać do wątku o pieniądzach i grabieży zmarłych z ich godności.

21 czerwca 2016, 02:34:25
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się