Grupy >> Wolność Słowa >> Forum >> Dobro/zlo
Autor Wypowiedź
Gdzie przyjaźń

30 kwietnia 2016, 22:46:46
Czujesz się samotny, Przemku? Ojeju, ojeju, bo się rozpłaczę. Zasłużyłeś sobie na to, że jesteś nielubiany, nie tylko swoją grafomanią. Głównie tym, jak się odnosiłeś do ludzi. Mało hejtu w psychotyczno-alkoholowym zwidzie pocisnąłeś na facebooku, albo na liternecie> Mam wymieniać nazwiska? Dostałeś ode mnie to, co sam dałeś światu, jestem twoim odzwierciedleniem, gamoniu. A teraz zabieraj swoje szanowne cztery literki, bo już dwa grafomańskie kupska pocisnąłeś dziś w nocy na liternecie. Limit srania wyczerpał się dla ciebie na miesiąc. Więc żegnaj, do czerwca!

01 maja 2016, 08:08:02
Udanej majówki, połam i wyrzuć długopis, a może czas wolny będzie dla ciebie udany.

01 maja 2016, 08:10:59
Mówisz Przemku, że Kasia jest Twoim ciemnym aniołem? Trzeba przyznać, że jej czarne pióra są naprawdę zjawiskowe. Czy zdołasz przekonać ją do siebie? Spójrz co Twój anioł robi! Chodzi po ludziach i wypytuje o ich łóżkowe preferencje. Jest lekko niedopieszczona, a Ty wcale jej nie pomagasz. Pamiętaj, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Pomóż jej oddychać pełną piersią. Przecież ma czym oddychać Przemku!. Zacznij od wiersza z dedykacją. Ale taki z trzewi ma być! Nie będzie łatwo. Widać, że wredna strasznie i pamiętliwa, ale jak ją oswoisz Przemku, to będzie Twoja na wieki i będziesz z nią miał lepiej niż w niebie ];-). Powodzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=7Qv4BW0UjN8

01 maja 2016, 13:39:12
Tak o przyjaźni mówi stary, mądry mnich:

"Kiedy gonimy za czymś, kiedy bardzo staramy się coś zdobyć, cierpimy. Gdy nie ma niczego, za czym moglibyśmy gonić, również cierpimy. Jeśli poczujesz się kiedyś jak ta rzeka, jeśli będziesz się uganiał za chmurami, cierpiał, płakał i czuł się samotny, chwyć za rękę przyjaciela. Kiedy razem wejrzycie głęboko, dostrzeżesz, że to, czego szukasz, zawsze było w tobie. W rzeczywistości to po prostu ty. Jesteś tym, kim chcesz zostać. Po co dłużej szukać? Jesteś cudowną materializacją. Cały wszechświat przyczynił się do tego, byś mógł zaistnieć. Nie ma niczego, co nie byłoby tobą."

01 maja 2016, 14:13:00
Piotrek Wu, ciebie o preferencje nie zapytam. Nie interesuje mnie rozpierdzielanie męskich dup, żeby potem pierdziały: puufffff :)

02 maja 2016, 03:28:04
A preferencje Garśćia? Wsadzanie butelek w pizdę. Kiedyś napisał o tym grafogniota.

02 maja 2016, 03:29:39
02 maja 2016, 05:30:08
02 maja 2016, 05:30:18
Piotrku,

Kasia to zwykła gówniara.

02 maja 2016, 20:28:59
typ_, Być może gówniara, ale leci na dobrych poetów, nie zaś na skrajnych grafomanów takich jak ty. Wklej kolejny gniocik, będzie kupa śmiechu. Miłych ostatków majówki, pzdr.

03 maja 2016, 03:24:21
typ_, czujesz się na liternecie jak u siebie w domu, rozpanoszyłeś się tu ze swoją prawoskrzydłową propagandą, ale nic cię do tego nie uprawnia. Powiem ci dlaczego cię nie uprawnia. Bo najsampierw jest to portal o charakterze literackim, a ty literacko reprezentujesz tu sobą niewiele, istny grafomański mikropenis. Może gdybyś był literatem tak wielkim, jak wielkie są twoje deklaracje ideologiczne, twój behawior tutaj byłby uzasadniony. Ale nie jest, poblikując utwory quasi-literackie, dostarczasz cichym prześmiewcom sporej dawki humoru, kochanie. Całuję, wszystkiego najlepszego z okazji Święta Konstytucji.

03 maja 2016, 04:24:30
Ty to się znasz.

04 maja 2016, 11:52:05
Tak, wiem.

05 maja 2016, 14:15:34
Przyjaźni mu się zachciało, a co ty jesteś jakiś pedał?. Prawdziwa wartość drzemie w kontaktach międzyludzkich i społecznej organizacji wzajemnego poszanowania praw mniejszości ogólnoludzkiej. Nie wyjeżdżaj z dupą do ludzi, bo ktoś ci ją przepołowi na krzyż i będziesz wpierdalał się na golgotę bez gaci, a potem zwiśniesz nieprzyjaźnie, gdy inni skoszą szmal i będą się jebać po rowach ze śmiechu. Ile ty masz lat smyku?.

21 maja 2016, 15:39:06
.

17 czerwca 2016, 11:33:52
przy jaźni

17 czerwca 2016, 19:55:11
Musisz być zalogowany, aby móc pisać na forum. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się